Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Valdības sociālie un sadarbības partneri iepazīstinās ar organizāciju politisko partiju vērtējumu

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK), Latvijas Darba devēju konfederācija (LDDK), Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība (LBAS), Latvijas Zinātņu akadēmija (LZA) un Latvijas Pašvaldību savienība (LPS) ir novērtējušas 14. Saeimas vēlēšanās kandidējošās politiskās partijas, un ar vērtējuma rezultātiem iepazīstinās preses konferencē 26. septembrī plkst. 11:00.

Tuvojoties 14. Saeimas vēlēšanām, Ministru kabineta lielākie sociālie un sadarbības partneri - LTRK, LDDK, LBAS, LZA un LPS, pēc sarunām ar politiskajām partijām par viņu nākotnes redzējumu Latvijas attīstības un iedzīvotāju labklājības veicināšanai, izveidojuši savu politisko partiju vērtējumu, izsakot savu viedokli, kuru nākamās valdības kandidātu rīcības plānam ir lielākais potenciāls Latviju izvest no krīzes un tuvināt Eiropas labklājīgāko valstu līmenim.  Vērtētas ir politiskās partijas, kas jūnijā, jūlijā un augustā saskaņā ar SKDS aptauju rezultātiem saņēmušas vismaz 2,5% iedzīvotāju atbalstu.

Lai iepazīstinātu ar visu piecu organizāciju politisko partiju vērtējumu un tā pamatojumu, LTRK, LDDK, LBAS, LZA un LPS  pirmdien, 26. septembrī, plkst. 11:00 rīko preses konferenci. Pasākums norisināsies LTRK namā, Kr. Valdemāra ielā 35, Rīgā. Konferenci varēs vērot arī tiešsaistē, kur arīdzan būs nodrošināta jautājumu uzdošanas iespēja.

Pasākumā piedalīsies LTRK prezidents Aigars Rostovskis, LDDK prezidents Andris Bite, LBAS priekšsēdētājs Egils Baldzēns, LZA prezidents Ivars Kalviņš un LPS priekšsēdis Gints Kaminskis. Preses konferenci vadīs LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.