Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Aicina uz semināru par ilgtspējīgu virszemes ūdens resursu apsaimniekošanu

Foto: Pixabay

SIA "Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs" sadarbībā ar biedrību “Baltijas Vides Forums” projektā LIFE GoodWater IP turpina īstenot mazo grantu programmu virszemes ūdeņu kvalitātes uzlabošanai, izsludinot 3. uzsaukumu.

Lai plašāk pastāstītu par mazo grantu programmu un 3. uzsaukumu, aicinām ikvienu interesentu uz informatīvo semināru “Vietējās sadarbības un iesaistes iespējas ilgtspējīgai virszemes ūdens resursu apsaimniekošanai”, kas notiks ZOOM tiešsaistes platformā š.g. 22. martā, plkst.14:00-16:00.

Semināra mērķis – informēt par iespējām pieteikt savu ideju, lai saņemtu  mērķtiecīgu finansiālu atbalstu, savā pašvaldībā risinot ūdens piesārņojuma problēmu ar zemu izmaksu iniciatīvām un pasākumiem (mazo grantu). 

Semināra aptuvenā dienaskārtība:

• ieskats par projektu LIFE GoodWater IP, tā mērķiem un aktivitātēm/ Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs;

• pieredzes stāsti par mazo grantu programmu ūdensobjektu kvalitātes uzlabošanai 1. un 2. uzsaukumu/ Augšdaugavas un Alūksnes novada pašvaldība;

• mazo grantu 3. uzsaukums – nolikums, laika grafiks, nosacījumi, attiecināmās izmaksas/ Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs;

• diskusija un jautājumi par mazo grantu programmu.

Uz semināru aicinām nevalstiskās organizācijas, attīstības biedrības, lauku partnerības, kopienu pārstāvjus, zemes īpašniekus, vides draugus un aktīvistus, kā arī pašvaldību pārstāvjus un ikvienu interesentu. Lūgums reģistrēties semināram līdz 2023. gada 21. martam, aizpildot tiešsaistes reģistrācijas anketu. Reģistrētie dalībnieki saņems ZOOM saiti uz semināru un precizēto dienaskārtību.