Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

Pašvaldību un valdības sadarbības veicināšana un publiskās pārvaldības uzlabošana Kirgizstānā

Projekta mērķis: veicināt labu pārvaldību Kirgizstānā, ceļot publiskās pārvaldes institucionālo kapacitāti. Projekta īstenošana ilgtermiņā veicinās publiskās pārvaldes attīstību un labu pārvaldību Kirgizstānā.

 

Projekta īstenošanas laiks: 2019. gada 1. jūlijs - 2019. gada 31.oktobris

 

Projekts nodrošinās Kirgizstānas pašvaldībām un valsts pārvaldes institūcijām atbilstošas apmācības, ekspertīzi un rekomendācijas, pamatojoties uz konsultācijām ar partnervalsti un pielāgojoties Kirgizstānas nacionālajām stratēģijām, kā arī ņemot vērā esošās donoru aktivitātes valstī.

 

Projekta partneri: Latvijas Pašvaldību savienība, Amatas novada pašvaldība, Pārgaujas novada pašvaldība, Attīstības Politikas institūts (Kirgizstāna), Kirgizstānas Pašvaldību savienība.

 

Projekts “Pašvaldību un valdības sadarbības veicināšana un publiskās pārvaldības uzlabošana Kirgizstānā” saņēmis Ārlietu ministrijas finansiālu atbalstu. Projekts tiek īstenots par valsts budžeta programmas 07.00.00 “Attīstības sadarbības projekti un starptautiskā palīdzība” līdzekļiem.

Iepriekšējais
Nākamais