Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu

ProLegis - Vietējo pašvaldību sagatavošana jaunajam datu aizsardzības tiesiskajam regulējumam

 Projekts tiek īstenots ar Eiropas Komisijas programmas „Tiesības, vienlīdzība un pilsonība” atbalstu saskaņā ar Granta līgumu Nr. 769143.

ProLegis aktivitātes vērstas uz vietējo pašvaldību administrāciju darbiniekiem, kuri turpmāk pildīs datu aizsardzības speciālistu funkcijas, un kuri projekta ietvaros tiks apmācīti par jaunumiem saistībā ar jauno ES personas datu aizsardzības tiesisko regulējumu. Projekta mērķis ir izstrādāt savu metodoloģiju un mācību materiālus, lai uzlabotu datu aizsardzības speciālistu zināšanas un kompetenci, strādājot pašvaldībās. Projekta ietvaros tiek plānots organizēt vairākas apmācības, kas notiks visās partnervalstīs, kā arī starptautisks apmācību pasniedzēju seminārs. Lai sasniegtu pašvaldībās strādājošos datu aizsardzības speciālistus, kuriem nav iespējas piedalīties šajos pasākumos, tiek izstrādāta arī e-apmācību platforma, kas ietvers izstrādāto mācību materiālu saturu. E-apmācību platforma darbosies ne tikai projekta partnervalstu valodās, bet arī angļu valodā.

Ielādēt vecākus rakstus
Iepriekšējais
Nākamais