Lai varētu jums piedāvāt labāku saturu, lapā tiek izmantotas sīkdatnes. Apmeklējot šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.
Sapratu
Iepriekšējais
Nākamais

Konferences " Saimnieciskais izdevīgums – kā veiksmīgāk piemērot" atskats

Šī gada 10. novembrī norisinājās nu jau ikgadējā tiešsaistes konference “Saimnieciskais izdevīgums – kā veiksmīgāk piemērot?”, kā ietvaros par saimniecisko izdevīgumu iepirkumos runāja un dalījās pieredzē jomas eksperti no Iepirkumu uzraudzības biroja, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas, kā arī ar praktiskiem piemēriem un informāciju dalījās Latvijas Arhitektu savienības, Ekonomikas ministrijas un Somijas pārstāvji.

Saimnieciskā izdevīguma tēma publiskajos iepirkumos nekad nav zaudējusi aktualitāti. Vienlaikus gan globālo norišu ietekme uz preču, pakalpojumu un būvdarbu tirgu, gan izmaiņas publisko iepirkumu regulējumā no 2023. gada 1. janvāra rada arvien jaunus jautājumus un izaicinājumus iepirkumu veicējiem. Šajā konferencē turpinās 2021. gada novembra vebinārā “Saimnieciskais izdevīgums – pieredzes stāsti” rosinātā diskusija un pieredzes apmaiņa par šo daudzšķautņaino tēmu.

Konferences ieraksts pieejams šeit:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=4&v=xCpvWjvQQt4&feature=emb_title

Iepirkumu uzraudzības birojs izsaka pateicību par dalību un ieguldījumu konferencē:

Montai Ogai, Iepirkumu uzraudzības biroja Tiesību aktu piemērošanas departamenta direktorei

Saimnieciskā izdevīguma regulējuma aktualitātes 

Inesei Pelšai, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Koordinācijas departamenta Stratēģijas un ilgtspējīgas attīstības nodaļas vecākā ekspertei

Aktualitātes zaļā publiskā iepirkuma regulējumā un tā piemērošanā 

Andai Kursišai, Latvijas Arhitektu savienības Valdes loceklei, sertificēta arhitektei

Saimnieciskā izdevīguma vērtēšanas kritēriji projektēšanā 

Ērikam Mežalim, Konsultantam starptautiskos iepirkuma projektos

Saimnieciskais izdevīgums: kritēriji un pieejas vērtēšanai ārvalstu praksē

Marikai Lauderei, Ekonomikas ministrijas Uzņēmējdarbības konkurētspējas departamenta vecākajai ekspertei

Interreg Europe projekta “Valsts iestāžu kā inovāciju pieprasītāju lomas stiprināšana, izmantojot publisko iepirkumu” (iBuy) sasniegumi un inovāciju iepirkuma politikas tendences Latvijā”

Karoliina Tuukkanen, Projektu vadītājai (Somija, Tampere)

Ilgtspēja un aprites ekonomika kā pamats infrastruktūras iepirkumam – Tamperes pieredze un KIEPPI projekts” (prezentācija Interreg Europe projekta “Valsts iestāžu kā inovāciju pieprasītāju lomas stiprināšana, izmantojot publisko iepirkumu” (iBuy) ietvaros)

Prezentācija angļu valodā